Vyhledáváte:

Slevy

BrnoLevně.cz

BrnoLevně.cz

(7)
Ruční masáž celých zad a šíje...
-60%
199

Pouhých 199,- Kč za poctivou ruční masáž celých zad a šíje v délce 30 minut a následná relaxace pomocí lávových kamenů Hot&Cold Stones v délce 10 minut. Svěřte se do rukou zkušeného maséra a dopřejte svému tělu relax a odpočinek!

končí zítra
30x
Hodinová relaxační masáž zad a šíje...
-40%
239

Pouhých 239,- Kč za relaxační hodinovou masáž zad a šíje pro uvolnění těla i mysli ve studiu Váš Relax v centru Brna. Svěřte se do rukou zkušeného maséra, odpočiňte si od každodenního stresu a dopřejte svému tělu relax!

končí za 2 hodiny
28x
Ruční masáž proti celulitidě...
-42%
349

Jen 349,- Kč za poctivou ruční masáž proti celulitidě dolních končetin včetně zábalu v délce celých 80 minut a jako bonus masáž obličeje. Zbavte se celulitidy, detoxikujte organismus a nastartujte lymfu nenahraditelnou ruční masáží!

končí za 2 hodiny
48x
Laserové ošetření obličeje s aplikací 100% KYSELINY HYALURONOVÉ...
-67%
299

Pouhých 299,- Kč za laserové ošetření obličeje s aplikací 100% KYSELINY HYALURONOVÉ pomocí FRAXPENU. Unikátní italský patent HialuroFrax vymaže vrásky a zlepší stav pleti díky cílené neinvazivní aplikaci kyseliny HA.

končí za 2 hodiny
29x
Hodinová relaxační a léčebná FLOATING terapie pro dvě osoby...
-33%
599

Pouhých 599,- Kč za hodinovou relaxační a léčebnou FLOATING terapii pro dvě osoby. Léčivé účinky, absolutní relax a beztížné plavání v regenerujícím vajíčku s vodou imitující Mrtvé moře v centru komplexní regenerace Cekore.

končí zítra
27x
Mokrá pedikúra včetně uvolňující masáže a lakování...
-43%
149

Jen 149,- Kč za kompletní příjemnou mokrou pedikúru včetně uvolňující masáže nohou a lakování. Udržujte své nožky krásně upravené a dopřejte jim luxusní péči, kterou si zaslouží!

končí zítra
34x
Kompletní kosmetické ošetření pleti a vyžehlení vrásek...
-68%
349

Pouhých 349,- Kč za kompletní kosmetické ošetření pleti luxusní kosmetikou ALCINA a následné vyžehlení vrásek galvanickou žehličkou SWISS SPA. Luxusní ošetření nejvyšší možné kvality s okamžitě viditelným výsledkem.

končí za 2 hodiny
60x

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru